Powiatowy Dzień Papieski w Mińsku Mazowieckim

MIESZKAŃCY POWIATU MIŃSKIEGO

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło zaprosić mieszkańców powiatu mińskiego do włączenia się w tegoroczne obchody Powiatowego Dnia Papieskiego przeżywanego pod hasłem „Jan Paweł II – Świętymi Bądźcie”.

Po raz siódmy wspólnie trzy szkoły: Salezjańskie Gimnazjum im. św. Jana Bosko w Mińsku Mazowieckim, Gimnazjum im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej oraz Gimnazjum Miejskie nr 2 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim podejmują działania, by integrować społeczność naszej małej ojczyzny wokół postaci wielkiego Polaka – św. Jana Pawła II.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie „Pocztówka do świętego”, którego adresatami są dzieci, młodzież i dorośli mieszkańcy powiatu mińskiego. Regulamin, kartę zgłoszenia oraz plakat promujący to przedsięwzięcie załączamy poniżej. Podsumowaniem konkursu będzie wernisaż „Pielgrzymka nadziei”, na który zapraszamy 21 października na godz. 18.00 do Miejskiego Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim.

Liczymy na pomoc w rozpowszechnieniu wiedzy o naszych działaniach, a także na aktywne włączenie się w tegoroczne obchody Powiatowego Dnia Papieskiego.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności za dotychczasową współpracę

ks. Ryszard Woźniak - dyrektor Salezjańskiego Gimnazjum im. Św. Jana Bosko w Mińsku Mazowieckim
Piotr Matzanke - dyrektor Gimnazjum im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej
Grzegorz Wyszogrodzki - dyrektor Gimnazjum Miejskiego nr 2 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim
Rok szkolny 2014/15
ZałącznikWielkość
Microsoft Office document icon List intencyjny2.11 MB
Microsoft Office document icon Karta zgłoszeniowa1.01 MB
Microsoft Office document icon Regulamin2.17 MB
Image icon Plakat.jpg515.3 KB
PDF icon Plakat.pdf7.65 MB