Wyniki konkursu diecezjalnego dla szkół podstawowych

Z radością informujemy o wynikach konkursu diecezjalnego „Dwunastu Przewodników Kościoła”. Osoby nagodzone oraz wyróżnione zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród dnia 14 maja 2015 roku do auli kurialnej przy ulicy Floriańskiej 3 na godz. 11.00. Po wręczeniu nagród rzeczowych oraz dyplomów uczestnicy w ramach niespodzianki są zaproszeni na spacer po warszawskim ZOO. W związku z tym do dnia 8 maja prosimy o mailowe imienne potwierdzenie obecności zwycięzców oraz opiekuna na adres email: wnkpraga@interia.pl.

Ze względów organizacyjnych osoby, które nie będą mogły skorzystać z możliwości odwiedzin w ZOO proszone są o zaznaczenie tego w wiadomości mailowej. 

 WYNIKI KONKURSU DIECEZJALNEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

DWUNASTU PRZEWODNIKÓW KOŚCIOŁA – klasy I-III

Nazwisko i imię

Szkoła

Klasa

Parafia

Wynik

Radzikowski Mateusz

SP Nr 2 Ząbki

II f

Ząbki – Miłosierdzia

I - miejsce

Bajor Daria

SP 258

I d

MB Loretańskiej

II - miejsce

Karpińska Adriana

SP Nr 2 MMaz.

II

MM Narodzenia

II - miejsce

Siwek Hubert

SP NR 255

II c

Boże Ciało

III - miejsce

Jachimowicz Olga

SP Mrozy

II i

Mrozy

IV - miejsce

Orłowska Sabina

SP Nieporęt

II b

Nieporęt

V- miejsce

Niemińska Marta

SP Nr 120

III

Król. Polskich Męcz.

Wyróżnienie

Jackowska Hanna

SP Nr 128

I b

Św. Karola Boromeusza

Wyróżnienie

Bartosiak Maria

SP Nadma

II

Nadma

Wyróżnienie

Łojek Bartosz

SP Nr 2 Legionowo

II b

Legionowo – Jana K

Wyróżnienie

Dębska Karolina

Prywatna SP Nr 62

II

Św. Włodzimierza

Wyróżnienie

Berger Ernest

SP INSPIRACJA

Iii

Płudy

Wyróżnienie

Pietrucha Julia

SP Nieporęt

I a

Nieporęt

Wyróżnienie

Wójcik Aleksandra

SP Mrozy

II a

Mrozy

Wyróżnienie

Bereda Dominika

SP Tłuszcz

I c

Tłuszcz Przemienienia

Wyróżnienie

Komorowska Aleksandra

Zespół Szkół Stryjki

I

Tłuszcz – Przemienienia

Wyróżnienie

Popławska Oliwia

SP Nr 171

I

Wesoła Opatrzności

Wyróżnienie

Bziuk Weronika

Zespół Szkół Jakubów

II

Jakubów

Wyróżnienie

Pazio Weronika

Zespół Szkół Duczki

III a

Duczki

Wyróżnienie

Oziembło Jagoda

SP Nr 127

II

MB z Lourdes

Wyróżnienie

Stępień Weronika

SP Poświętne

III

Poświętne

Wyróżnienie

Krawczyk Adrian

SP Stary Kraszew

II

Klembów

Wyróżnienie

Iskrzyński Michał

SP Nr 128

I a

Św. Karola Boromeusza

Wyróżnienie

Schmidt Kacper

SP Nr 258

I d

MB Loretańskiej

Wyróżnienie

Smogorzewski Piotr

SP Nr 257 

II b

NNMP Warszawa Płudy

Wyróżnienie

Ząberg Sylwia

SP Nr 86

II

Św. Benedykta

Wyróżnienie

Giza Julia

SP Nowinki

II

Sulejów

Wyróżnienie

Jagnieża Krzysztof

SP Nr 2 Legionowo

I b

Legionowo – Jana Kantego

Wyróżnienie

Zapała Gabriela

SP Celestynów

III a

Celestynów

Wyróżnienie

Ruciński Marcin

ZS Nr 76

I a

Warszawa Rembertów

Wyróżnienie

Wąsowska Gabriela

SP Mrozy

III b

Mrozy

Wyróżnienie

Tymińska Julia

Zespół Szkół Duczki

I b

Duczki

Wyróżnienie

Osińska Julia

SP Jasienica

I

Jasienica

Wyróżnienie

Stawirej Gabriela

SP Nr 354

I c

Bazylika

Wyróżnienie

Kanclerz Mateusz

Królikowski Mateusz

ZSSpecjalnych Wołomin

III

Wołomin MBCz

Wyróżnienie

Bartkiewicz Urszula

SP Dębe Wielkie

III b

Dębe

Wyróżnienie

Krasiejko Ada

SP Nr 76

II a

Błota

Wyróżnienie

Pakuła Maja

SP Nr 255

III a

Boże Ciało

Wyróżnienie

Dębski Wiktor

SP NR 353

II d

Stara Miłosna – Hieronim

Wyróżnienie

Podpora Karol

SP Nr 128

I a

Św. Karola Boromeusza

Wyróżnienie

Jaros Małgorzata

Zespół Szkół NR 3 Legionowo

I a

Legionowo – Jan Kanty

Wyróżnienie

Kocoł Krystian

SP Nr 3 Legionowo

II c

Legionowo Jan Kanty

Wyróżnienie

Jeziorska Oliwia

ZSSpecjalnych Wołomin

III

Wołomin MBCz

Wyróżnienie

Dąbrowski Maciej

ZSSpecjalnych Wołomin

I

Wołomin MBCz

Wyróżnienie

Falasz Daniel

ZSSpecjalnych Wołomin

II

Wołomin MBCz

Wyróżnienie

 

 

 

DWUNASTU PRZEWODNIKÓW KOŚCIOŁA – klasy  IV-VI

Nazwisko i imię

Szkoła

Klasa

Parafia

Wynik

Siwek Dawid

SP Nr 2 Zielonka

IV a

Zielonka – MBCz

I miejsce

Gryc Adriana

SP Celestynów

VI c

Celestynów

II miejsce

Czupryna Małgorzata

SP Strumienie

VI a

 

III miejsce

Stalmach Antonina

SP Nr 279

V b

Jana i Pawła

III miejsce

Lemieszka Wiktor

SP Nr 86

VI

Św. Benedykta

IV miejsce

Mrówka Karolina

SP Nr 109

V b

Zerzeń

IV miejsce

Gładysiak Katarzyna

SP Celestynów

IV c

Celestynów

wyróżnienie

Cieszyńska Zuzanna

SP Nr 120

VI b

MB Królowej Polskich Męczenników

wyróżnienie

Frelek Ksawery

SP Nr 128

IV a

Karola Boromeusza

wyróżnienie

Gawłowska Joanna

SP Halinów

VI c

Halinów

wyróżnienie

Gołębiewska Zofia

SP Nr 353 Stara Miłosna

IV c

Stara Miłosna – św. Hieronim

wyróżnienie

Miotła Piotr

SP Nr 120

VI b

MB Królowej Polskich Męczenników

wyróżnienie

Buczyński Jan

Szkoły Sióstr Felicjanek

V c

Św. Feliksa

wyróżnienie

Cichocka Agata

Zespół Szkół Stryjki

VI

Postoliska

wyróżnienie

Miotła Aleksandra

SP Nr 120

IV c

MB Królowej Polskich Męczenników

wyróżnienie

Staszel Elżbieta

Zespół Szkół Stojadła

VI

Mińsk – św. Jana Chrzciciela

wyróżnienie

Żuk Anna

SP Nr 2 Zielonka

IV c

Zielonka – MBCz

wyróżnienie

Lechnio Aleksandra

SP Nr 50

VI c

Katedra

wyróżnienie

Wójkowski Jan

SP Nr 60

VI b

Bożego Ciała

wyróżnienie

Mostowiec Michał Baratowicz Krzysztof

SP Nr 60

VI b

Bożego Ciała

wyróżnienie

Zembrzuski Patryk

SP Nr 141

VI

Nawrócenia św. Pawła

wyróżnienie

Gołos  Blanka

SP Nr 277

V a

MMagdaleny

wyróżnienie

Szymanowski Jakub

SP Nr 2 Ząbki

V e

Ząbki – Miłosierdzia

wyróżnienie

Gąska Kamil

SP Nr 3 Marki

VI

Marki Pustelnik

wyróżnienie

Gorczyński Bartłomiej

Zespół Szkolno-Przedszkolny Leśniakowizna

IV

Majdan

wyróżnienie

Grabowski Krzysztof

SP Nr 76

IVa

Błota

wyróżnienie

Kutra Jan

SP Nieporęt

IV a

Nieporęt

wyróżnienie

Majewska Monika

Szkoły Sióstr Felicjanek

V c

Św. Feliksa

wyróżnienie

Bulge Maciej i Mikołaj

SP Nieporęt

IV a

Nieporęt

wyróżnienie

Sosnowski Jakub

SP Nr 257

VI

Płudy

wyróżnienie

Ćwiek Cezary

SP Celestynów

VI b

Celestynów

wyróżnienie

Grabski Daniel

SP Jadów

IV a

Jadów

wyróżnienie

Książek Dominik

SP Nowe Ręczaje

VI

Poświętne

wyróżnienie

Bocian Alicja

SP Rudzienko

V

Rudzienko

wyróżnienie

Dulny Barbara

SP Nr 204

V b

Radość

wyróżnienie

Jasiniewska Aleksandra

SP Strumienie

VI a

 

wyróżnienie

Książek Wiktoria

SP Rudzienko

V

Rudzienko

wyróżnienie

Majdak Aleksandra

SP Nr 52

VI e

Św. Rodziny

wyróżnienie

Matusiewicz Klaudia

SP Nr 7 - Wołomin

V s

Wołomin – MBCz

wyróżnienie

Murawska Aleksandra

SP Nr 141

IV

Nawrócenia św. Pawła

wyróżnienie

Sycik Zuzanna

SP Nr 7 - Wołomin

IV b

Wołomin – MBCz

wyróżnienie

 

 

 

Załączniki: 
Data publikacji: 
30.04.2015