Rozstrzygnięcie konkursu "Wiem komu uwierzyłem"

Publikujemy listę laureatów konkursu "Wiem, komu uwierzyłem"
skierowanego do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu naszej
Diecezji.

 

 

 

 

 

 

Warszawa, 21. 02. 2013 r.

 

Protokół z przeprowadzenia diecezjalnego konkursu

Wiem komu uwierzyłem

 

Do dnia 25 stycznia 2013 r. z terenu Diecezji Warszawsko-Praskiej nadesłano prace uczniów:

 

  • klas I - III szkoły podstawowej - 45 prac

  • klas IV - VI szkoły podstawowej - 31 prac

  • klasy gimnazjalne - 10 prace

 

W dniu 21 lutego komisja złożona z pracowników Kurii Biskupiej Warszawsko – Praskiej przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

Klasy I - III:

kategoria – praca plastyczna – „TEN CZŁOWIEK POKAZAŁ MI WIARĘ”

I miejsce - Weronika Spalik, kl. II b, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Nowym Dworze Maz.

II miejsce - Zuzanna Koleszuk, kl. III b, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ząbkach

III miejsce – Karol Jasiński, kl. I, Szkoła Podstawowa w Nowinkach

Wyróżnienia

  1. Amelia Nurczyńska, kl. III b, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Nowym Dworze Maz.

  1. Julia Woszczek, kl. III f, Szkoła Podstawowa Nr 277 w Warszawie

 

 

Klasy IV - VI:

kategoria – album - „TEN CZŁOWIEK POKAZAŁ MI WIARĘ”

 

I miejsce – Anna Folman, kl. V, Zespół Szkół w Stryjkach

II miejsce – Elżbieta Staszel, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Stojadłach

III miejsce – Izabela Twardowska, kl. VI a, Szkoła Podstawowa w Gliniance

Wyróżnienia

  1. Julia Urbańska, kl. IV, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Markach

  1. Joanna Pawlak, kl. IV a, Szkoła Podstawowa Nr 50 w Warszawie

 

kategoria – prezentacja - „TEN CZŁOWIEK POKAZAŁ MI WIARĘ”

 

I miejsce – Piotr Pawełas, kl. IV d, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Nowym Dworze Maz.

II miejsce – Julia Kifonidis, kl. IV c, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Nowym Dworze Maz.

III miejsce – Dominika Gaweł, kl. V, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Markach

 

Wyróżnienia

  1. Beata Sarnowska, kl. VI d, Szkoła Podstawowa w Zielonce

  2. Jakub Miszkurka, kl. V c, Szkoła Podstawowa Nr 204 w Warszawie

  3. Natalia Rossa, kl. VI b, Szkoła Podstawowa w Dąbrówce

 

Klasy I – III Gim.:

kategoria – fotografia – „WIARA W OBIEKTYWIE”

 

I miejsce – Ewa Sokolik, kl. II a, Gimnazjum w Gliniance

II miejsce – Mateusz Kowalczyk, kl. II, Gimnazjum w Starej Niedziałce

III miejsce – Natalia Augustynowicz, kl. I a, ZSO Nr 2 w Legionowie

 

Prezentacja nadesłanych prac:

Data publikacji: 
21.02.2013