Rozstrzygnięcie konkursu diecezjalnego dla szkół podstawowych - "Mocny, kto ufa miłosierdziu Boga”

Z radością informujemy o wynikach konkursu diecezjalnego „Mocny, kto ufa miłosierdziu Boga”. Osoby nagodzone oraz wyróżnione zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród dnia 20 maja 2016 roku (piątek) do auli kurialnej przy ulicy Floriańskiej 3 na godz. 11.00. Po wręczeniu nagród rzeczowych oraz dyplomów uczestnicy, w ramach niespodzianki są zaproszeni na spacer z przewodnikiem po Stadionie Narodowym. Wejście na Stadion i przejście trasą piłkarza o godzinie 13.00. Czas zwiedzania ok 60 minut. W związku z tym do dnia 16 maja prosimy o mailowe imienne potwierdzenie obecności zwycięzców oraz opiekuna na adres email: wnkpraga@interia.pl. Proszę podać kto? i z kim? Będzie po odbiór nagrody.

Ze względów organizacyjnych osoby, które nie będą mogły skorzystać z możliwości odwiedzin Stadionu Narodowego proszone są o zaznaczenie tego w wiadomości mailowej.

WYNIKI KONKURSU DIECEZJALNEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Konkurs I – III –MOCNY, KTO UFA MIŁOSIERDZIU BOGA

(Przypowieść o Miłosiernym Ojcu)

Nazwisko i imię

Szkoła

Klasa

Parafia

Nauczyciel

Wynik

Zadrożna Oliwia

SP Tłuszcz

II a

Tłuszcz – Przemienia

Lidia Opłotna

1 miejsce

Łodyga Kacper

SP Latowicz

I a

Latowicz

Małgorzata Wardzyńska – Soćko

2 miejsce

Zalewska Nina

SP 86

II b

Św. Benedykta

Dorota Ząberg

3 miejsce

Krawczyk Adrian

SP Stary Kraszew

III

Klembów

Anna Jeznach

4 miejsce

Michalik Jagoda

SP Siennica

I c

Siennica

Agnieszka Suska

5 miejsce

Namedyńska Zosia

SP Nadma

II a

Nadma

Izabela Paciorek

Nagroda dyrektora PKO BP

VU Agnieszka

SP Lucynów

III

Lucynów

Krystyna Kurek

wyróżnienie

Bartkiewicz Łucja

SP Wszebory

I a

Dąbrówka

Aneta Bartkiewicz

wyróżnienie

Godlewski Dawid

SP 7 Wołomin

II i

Wołomin – MBCz

s. Serafina Misiura

wyróżnienie

Książek Zosia

SP 8 Otwock

II b

Wólka Mlądzka

Agnieszka Świstak

wyróżnienie

Jusiński Michał

SP Krusze

III

Klembów

Elżbieta Sulewska

wyróżnienie

Ptaszyński Mateusz

ZSP Halinów

II f

Halinów

Ks. Przemysław Połomski

wyróżnienie

Kocol Adrian

ZS 3 Legionowo

I b

Legionowo – JKanty

Violetta Jagnieża

wyróżnienie

Rynio Amelia

ZSP Otwock Wielki

II

Otwock Wielki

Bożena Chabrowska

wyróżnienie

Ruciński Marcin

ZS 76

II

MB Zwycięskiej Rembertów

Hanna Ochędzan

wyróżnienie

Kazanecka Kalina

SP Duczki

II b

Duczki

Grażyna Biesiada

wyróżnienie

Zwierz Oliwia

SP Siennica

III b

Siennica

s. Agnieszka Miduch

wyróżnienie

Kędroń Magdalena

SP 42

O a

Św. Faustyny

Joanna Wojtyłło

wyróżnienie

Mrozek Łucja

SP Latowicz

II c

Latowicz

Krystyna Wołkowiecka

wyróżnienie

Zakrzewska Zofia

SP 1 Otwock

III c

Otwock – św. Wincenty

s. Urszula Wilk

wyróżnienie

Koperski Franciszek

SP 76

II a

Błota

Magdalena Tyszka

wyróżnienie

Kwiatkowska Lena

SP 141

III b

Nawrócenia św. Pawła

s. Stefania Maksymów

wyróżnienie

Posiewka Ewelina

SP 1 Radzymin

III b

Radzymin

Iwona Kalicka

wyróżnienie

Bożyk Mateusz

SP 1 Radzymin

III c

Radzymin

Iwona Kalicka

wyróżnienie

Wronowski Kamil

SP Latowicz

II a

Latowicz

Małgorzata Wardzyńska-Soćko

wyróżnienie

Drojewski Maciej

ZS 43

III c

Kobiałka

Izabela Długosz

wyróżnienie

Zawada Krzysztof

ZSG Wiązowna

III b

Wiązowna

Bożena Zawada

wyróżnienie

Traczewski Szymon

ZS 116

II d

Św. Benedykta

Dorota Ząberg

wyróżnienie

Pietrucha Julia

SP Nieporęt

II a

Nieporęt

Anna Szostek

wyróżnienie

Górka Maja

SP 2 Mińsk Mazowiecki

II a

Mińsk – Narodzenia

Anna Wycisłowska

wyróżnienie

Łoń Weronika

SP Jadów

III

Jadów

Małgorzata Fiszer – Suchocka

wyróżnienie

Faliński Vincent

SP 2 Mińsk m

IIa

Mińsk – Narodzenia

Anna Wycisłowska

wyróżnienie

Borowska Julia

SP Nowiki

I

Sulejów

Małgorzata  Fiszer-Suchocka

wyróżnienie

Sendecka Wiktoria

SP 356

II h

Św. Szczepana

Anna Wojtuch

wyróżnienie

Czerech Dominika

SP 356

I p

Św. Szczepana

Katarzyna Sułkowska

wyróżnienie

Socha Norbert

ZS Poświętne

III

Poświętne

Beata Twarowska

wyróżnienie

Waś Alicja

ZS Poświętne

I

Poświętne

Beata Twarowska

wyróżnienie

Mech Karol

SP 2 Ząbki

 

Ząbki – Miłosierdzia

s. Dorota Szadkowska

wyróżnienie

Kołomańska Olga

SP 114

III a

Chrystusa Króla

S. Grażyna Błach

wyróżnienie

Januchta-Michalska Nina

SP 275

II d

Św. Włodzimierza

Monika Siatkowska

wyróżnienie

Marcinek Nicole

SP 356

I d

Św. Szczepana

Joanna Wysłocka

wyróżnienie

Górecka Zuzanna

SP 2 STO

III b

Płudy

Joanna Kaszkur

wyróżnienie

Borowiecki Jakub

SP 275

I f

Św. Włodzimierza

Jolanta Dominiak

wyróżnienie

Kamont Jakub

SP 2 Zielonka

II a

Zielonka – MBCz

s. Weronika Mendera

wyróżnienie

Bartosiak Maria

SP Nadma

III

Nadma

Izabela Paciorek

wyróżnienie

Witek Kajetan

SP 258

II

MB Loretańskiej

Małgorzata Żaboklicka

wyróżnienie

Ignacak Krystian

SP 258

II

MB Loretańskiej

Małgorzata Żaboklicka

wyróżnienie

Salach Magdalena

ZSSpecj.

III

Wołomin – MBCz

Urszula Góral

wyróżnienie

Sieradzki Krystian

ZSSpecj.

III

Wołomin – MBCz

Urszula Góral

wyróżnienie

Bielecki Wiktor

Wojtków Maciej

Kicler Tomasz

Nasiłowski Kacper

ZSSpecj.

III

Wołomin – MBCz

Urszula Góral

wyróżnienie

 

Konkurs IV– VI – MOCNY, KTO UFA MIŁOSIERDZIU BOGA

 

Nazwisko i imię

Szkoła

Klasa

Parafia

Nauczyciel

Tytuł pracy

Wynik

Korsak Natalia

SP Nadma

VI

Nadma

Izabela Paciorek

Wielki mały człowiek

1 miejsce proza

Nowina – Konopka Stanisław

SP nr 52

V b

Św. Rodziny

Ewa Dudek

Matematyczny Samarytanin

2 miejsce proza

Kaługa Klaudia

ZSP Halinów

V

Halinów

Małgorzata Cudny

Zaufałam miłosierdziu Bożemu

3 miejsce proza

 Prowotorow Filip

SP 1 Zielonka

V a

Zielonka – MBCz

s. Marta Giel

Mocny, kto ufa miłosierdziu Boga

4 miejsce proza

Gietka Marzena

SP nr 5

IV a

Wołomin – Królowej Polski

Anna Jarząbek

Miłosierdzie na co dzień

5 miejsce proza

Rychter Konrad

SP 275

VI c

Św. Włodzimierza

Magdalenna Banasiak

Miłosierny Samarytanin XXI wieku

5 miejsce proza

Kaźmierczak Marta

ZSP Wiązowna

VI c

Wiązowna

Joanna Kopańska

Miłosierny Samarytanin

1 miejsce wiersz

Ciesielski Mateusz

SP nr 52

VI b

Św. Rodziny

Ewa Dudek

Na ratunek

2 miejsce wiersz

Szkólska Anna

SP 277

V d

Św. Marii Magdaleny

Monika Siatkowska

Litościwy lis

2 miejsce wiersz

Misiak Agata

SP nr 52

V e

Św. Rodziny

Ewa Dudek

Gdzie Twoje miłosierdzie

3 miejsce wiersz

Balcer Agata

SP 76

VI b

Błota

Olaf Tupik

Współczesny Samarytanin

4 miejsce wiersz

Jedynak Michał

SP 2 Mińsk Maz.

VI c

Mińsk – Narodzenia

Iwona Kuca

Pytanie o miłosierdzie

5 miejsce wiersz

Kostyra Aurelia

SP 258

IV b

MB Loretańskiej

Małgorzata Żaboklicka

Mocny, kto ufa miłosierdziu Boga

Nagroda dyrektora PKO BP

Arczewska Izabela

SP Krusze

VI

Klembów

Elżbieta Sulewska

Moja babcia altruistka

wyróżnienie proza

Bąk Weronika

SP 8 Otwock

V

Wólka Mlądzka

Agnieszka Świstak

Mocny, kto ufa…

wyróżnienie proza

Jaros Aleksander

SP Nadma

VI

Nadma

Izabela Paciorek

Mocny, kto ufa miłosierdziu Boga

wyróżnienie proza

Mikołajczyk Antoni

SP 231

VI c

Św. Mateusza Ap.

Ewa Wiśniewska

Faryzeusz, lewita czy każdy z nas?

wyróżnienie proza

Piętka Maksymilian

SP 109

V b

Zerzeń

s. Otylia Pierożek

Pomaganie innym jest naprawdę ważne

wyróżnienie proza

Sitek Julia

SP 3 Marki

V

Marki – Królowej Polski

Ks. Krzysztof Bodecki

Pozory mylą

wyróżnienie proza

Stasiak Helena

SP 215

VI c

Najcz. Serca Maryi

Ks. Mariusz Czyżewski

Miłosierny Samarytanin

wyróżnienie proza

Ciupa Jakub

SP 231

IV b

Św. Mateusza Ap.

Ewa Wiśniewska

Miłosiernym być

wyróżnienie wiersz

Dziewulski Wojciech

SP Glinianka

IV b

Glinianka

Marta Wróblewska

Miłosierne oczy

wyróżnienie wiersz

Flur Alicja

ZS 43 Kobiałka

VI a

Kobiałka

Izabela Długosz

Jak łatwo jak trudno

wyróżnienie wiersz

Guźniczak Grzegorz

ZS 76

V

Rembertów -MB Zwycięskiej

Hanna Ochędzan

Mocny, kto ufa miłosierdziu Boga

wyróżnienie wiersz

Jarosz Jakub

SP 112

IV b

Grodzisk

Piotr Zych

Chłopiec o wielkim sercu

wyróżnienie wiersz

Kamińska Gabriela

ZSP Halinów

IV a

Długa Kościelna

Ks. Michał Domagała

Trzy wybory

wyróżnienie wiersz

Koćmierowski Mateusz

SP 3 Zielonka

IV

Zielonka – św. Jerzego

s. Gabriela Chodzińska

Mocny, kto ufa miłosierdziu Boga

wyróżnienie wiersz

Kowalczyk Wiktoria

SP 2 Mińsk Maz.

VI b

Mińsk – Narodzenia

Iwona Kuca

Być jak Samarytanin

wyróżnienie wiersz

Kozioł Mateusz

ZSP Halinów

V

Halinów

Małgorzata Cudny

Bądź dobry

wyróżnienie wiersz

Kuczera Oliwia

SSP 5 Wołomin

VI a

Wołomin – Królowej Polski

Anna Jarząbek

Przebudzenie

wyróżnienie wiersz

Kunisz Jaś

SP Janówek

IV

Janówek

Ks. Jan Gołembiewski

Szukam współczesnego Samarytanina

wyróżnienie wiersz

Lęgas Wiktoria

SP 277

V d

Św. Marii Magdaleny

Monika Siatkowska

Drogowskaz

wyróżnienie wiersz

Marczak Julia

SP 215

VI a

Najcz. Serca Maryi

Ks. Mariusz Czyżewski

Miłosierny Samarytanin XXI wieku

wyróżnienie wiersz

Pawlak Karolina

SP 277

V d

Św. Marii Magdaleny

Monika Siatkowska

Miłosierny Samarytanin

wyróżnienie wiersz

Pruszkowska Aleksandra

ZS 115

V a

Św. Feliksa

Agnieszka Świstak

List do przyjaciela

wyróżnienie wiersz

Suska Aleksandra

SP Siennica

V a

Siennica

Agnieszka Suska

Wielki człowiek

wyróżnienie wiersz

Szubiński Rafał

SP Siennica

VI a

Siennica

Agnieszka Suska

Idź i czyń podobnie

wyróżnienie wiersz

Uszyńska Barbara

SP 7 Wołomin

IV s

Wołomin – MB Cz

s. Pauletta Wójcik

Lekcja miłosierdzia

wyróżnienie wiersz

Węgrzynek Dominika

SP 2 Ząbki

VI c

Ząbki – Miłosierdzia Bożego

Katarzyna Węgrzynek

Mocny, kto ufa miłosierdziu Boga

wyróżnienie wiersz

Wiszniewska Julia

SP 76

V a

Błota

Olaf Tupik

Współczesny Samarytanin

wyróżnienie wiersz

Witek Agata

SP 109

IV c

Zerzeń

Paweł Salach

Pamiętaj o swym bliźnim

wyróżnienie wiersz

Wierzbicka Magdalena

SP Dębe Wielkie

V b

Dębe Wielkie

Ewa Kisielewska

Dobry Samarytanin

wyróżnienie wiersz

 

 

 

Data publikacji: 
09.05.2016