Konkurs na Palmę Wielkanocną w Nowym Dworze Mazowieckim

Szkoła Podstawowa nr 7 w Nowym Dworze Maz. w Gminnym Konkursie GOK Pomiechówek

Tegoroczne przygotowania świąteczne dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 z pewnością będą niezapomniane. Nasza placówka  w kwietniu wzięła udział w konkursie plastycznym na najpiękniejszą palmę wielkanocną, organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Pomiechówku.

Warto zaznaczyć, że szkoła już nie raz organizowała tego typu konkurs w ramach struktury wewnętrznej, a tym razem postanowiliśmy wyjść poza mury szkole i wziąć udział w takim przedsięwzięciu na szerszą skalę.

Ochotnicy - uczestnicy  (zespoły  oraz indywidualni uczniowie reprezentujący poszczególne klasy) wykonali bardzo ciekawe palmy, które zostały przekazane do Gminnego Ośrodka Kultury w Pomiechówku. Prace uczniowskie były pomysłowe, oryginalne, a przed dostarczeniem do GOK -u można je było podziwiać na specjalnie przygotowanej wystawie w bibliotece szkolnej.

Opiekunem szkolnym konkursu była p. katechetka Kasia Dobruk, przy współpracy z p. Wandą Kępską i p. Izą Pieluchowską oraz wychowawcami klas. Wszyscy uczestnicy włożyli duży wkład pracy w powstałe dzieła. Bez wątpienia dopingowali ich nauczyciele oraz rodzice.

Jako dowód uznania dla ogromnego zaangażowania każda klasa biorąca udział w konkursie otrzymała  specjalne podziękowanie z GOK -u.  Dla nas jest to wielka zachęta do dalszej aktywności twórczej.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie

Katarzyna Dobruk

Data publikacji: 
04.05.2014