Konkurs diecezjalny dla szkół podstawowych - ogłoszenie listy zwycięzców

Konkurs diecezjalny dla szkół podstawowych - ogłoszenie listy zwycięzców

 

Z radością informujemy o wynikach konkursu diecezjalnego dla dzieci szkół podstawowych - Osoby nagrodzone oraz wyróżnione zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród dnia 16 maja 2018 roku (środa) do auli kurialnej przy ulicy Floriańskiej 3 na godz. 11.00. Po wręczeniu nagród rzeczowych oraz dyplomów uczestnicy, w ramach niespodzianki są zaproszeni do Centrum Nauki Kopernik (dojazd na własną rękę). W związku z tym do dnia 10 majabardzo prosimyo mailowe imienne potwierdzenie obecności zwycięzców oraz opiekuna(ów) na adres email: wnkpraga@interia.pl. Proszę podać kto? i z kim? będzie po odbiór nagrody. Do Centrum Nauki Kopernik na pewno będą mogli wejść zwycięzcy i kilku opiekunów, nauczycieli.

Ze względów organizacyjnych osoby, które nie będą mogły skorzystać z możliwości pójścia do Centrum Nauki Kopernik proszone są o zaznaczenie tego w wiadomości mailowej.

WYNIKI KONKURSU DIECEZJALNEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Konkurs I – III – 2018 - Najpiękniejsza suknia miłości dla naszej Królowej

LP

Nazwisko i imię

Szkoła

Klasa

Parafia

Nauczyciel

wynik

  1.  

Skonieczny Krzysztof

Podstawowa Poświętne

 

Poświętne

Beata Twarowska

I miejsce 

  1.  

Jasiński Filip

Podstawowa Rudzienko

II

Rudzienko

Agnieszka Bielska

II miejsce

  1.  

Zawadzka Martyna

Podstawowa Dębe Małe

III

Latowicz

Małgorzata Wardzyńska-Soćko

III miejsce

  1.  

Stempel Bartosz

Postawowa Turze

II

Poświętne

Mateusz Ulejczyk

IV miejsce

  1.  

Reinholz Gabriela

Podstawowa Sióstr Rodziny Maryi Marki

I

Marki – Królowej Polski

s. Magdalena Dwornicka

V miejsce

  1.  

Sasin Bartosz

Zespół Szkół Jasienica

III

Jasienica

Mateusz Ulejczyk

Nagroda Księdza Biskupa

  1.  

Przybysz Weronika

Podstawowa Jakubów

III

Jakubów

Elżbieta Domańska

Nagroda Dyrektora PKO BP

  1.  

Litkowiec Tymek

Podstawowa nr 31

II d

Najwyższego Kapłana

Dorota Knych

Wyróżnienie 

  1.  

Wojtaszek Piotr

Podstawowa nr 31

III d

Najwyższego Kapłana

Dorota Knych

Wyróżnienie 

  1.  

Trajer Zofia

Podstawowa nr 1 

III

Chotomów

s. Teresa Górnicz

Wyróżnienie 

  1.  

Borucińska Maria

Podstawowa w Kałuszynie

I

Kałuszyn

Krystyna Sęktas

Wyróżnienie 

  1.  

Luśnia Natalia

Podstawowa w Kałuszynie

III

Kałuszyn

Ewa Paruzal

Wyróżnienie 

  1.  

Sęk Natalia

Podstawowa 173 Wesoła

II

Stara Miłosna NSJ

Ks. Maciek Radzikowski

Wyróżnienie 

  1.  

Słowiańska Natalia

Podstawowa nr 1 Kobyłka

III

Kobyłka – Św. Trójcy

s. Anna Moszczyńska

Wyróżnienie 

  1.  

Krupa Pola

Podstawowa 353

II

Stara Miłosna – św. Hieronima

Anna Wojenka

Wyróżnienie 

  1.  

Lupa Krzysztof

Podstawowa nr 7 Wołomin

II

Wołomin – MBCz

s. Agnieszka Mastej

Wyróżnienie 

  1.  

Bergiel Maja

Podstawowa nr 6 Otwock

III

Otwock – Kresy

s. Ines Panasko

Wyróżnienie 

  1.  

Stępień Antonina

Podstawowa nr 6 Otwock

III

Otwock – Kresy

s. Ines Panasko

Wyróżnienie 

  1.  

Kietlińska Helena

Podstawowa nr 3 Kobyłka

I

Kobyłka – Św. Trójcy

s. Elżbieta Kleban

Wyróżnienie 

  1.  

Kozłowska Julita

Podstawowa nr 3 Kobyłka

I

Kobyłka – Św. Trójcy

s. Elżbieta Kleban

Wyróżnienie 

  1.  

Strzelecki Bartosz

Zespół Szkolno-Przedszkolny Halinów

II

Halinów

Ewa Szulim

Wyróżnienie 

  1.  

Borówka Julia

Zespół Szkolno – Przedszkolny Stara Wieś

III

Stara Wieś

Gawrońska Małgorzata

Wyróżnienie 

  1.  

Kała Jan

Podstawowa nr 2 Zielonka

II 

Zielonka MBCz

s. Weronika Mendera

Wyróżnienie 

  1.  

Morawska Zofia

Podstawowa nr 5 N Dwór

III

N Dwór – św. Michała

s. Elżbieta Łukasik

Wyróżnienie 

  1.  

Łaszczyk Antonina

Podstawowa nr 5 N Dwór

III

N Dwór – św. Michała

s. Elżbieta Łukasik

Wyróżnienie 

  1.  

Jasińska Ada

Podstawowa Poświętne

 

Poświętne

Beata Twarowska

Wyróżnienie 

  1.  

Wytrykus Julia

Podstawowa Poświętne

I

Poświętne

Beata Twarowska

Wyróżnienie 

  1.  

Kucharska Natalia

Podstawowa Poświętne

III

Poświętne

Beata Twarowska

Wyróżnienie 

  1.  

Wojtyńska Amelia

Podstawowa Wółka Dąbrowicka

II

Poświętne

Nella KLurek

Wyróżnienie 

  1.  

Koza Lena

Podstawowa Mrozy 

III

Mrozy

Danuta Turemka

Wyróżnienie 

  1.  

Purwin Jakub

Podstawowa 189

III

Rembertów – MBZ

s. Elżbieta Koper

Wyróżnienie 

  1.  

Lesicki Michał

Podstawowa Kołbiel

I

Kołbiel

Mirosława Adamska

Wyróżnienie 

  1.  

Korolczuk Aleksandra

Podstawowa Kołbiel

I

Kołbiel

Mirosława Adamska

Wyróżnienie 

  1.  

Xawery Faliński

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Mińsk

III

Mińsk – Narodzenia

Maria Zagórska

Wyróżnienie 

  1.  

Ostrowski Marcin

Podstawowa nr 4 Mińsk

I

Mińsk – Narodzenia

s. Joanna Kucharek

Wyróżnienie 

  1.  

Sobak Natalia

Podstawowa nr 4 Mińsk

III

Mińsk – Narodzenia

Magdalena Zabuska

Wyróżnienie 

  1.  

Bereda Gabriela

Zespół Szkolno-Przedszkolny Cegłów

Cegłów

Anna Chojnacka

Wyróżnienie 

  1.  

Taciak Julia

Podstawowa nr 1 Mrozy

I

Mrozy

Małgorzata Gryz

Wyróżnienie 

  1.  

Napiórkowski Franek

Podstawowa 52

I

Św. Rodziny

Ewa Dudek

Wyróżnienie 

  1.  

Szostak Krystian

Podstawowa nr 138

III

Międzylesie

Marcin Wojenka

Wyróżnienie 

  1.  

Gajewska Julia

Podstawowa Krusze

II

Klembów

Elżbieta Sulewska

Wyróżnienie 

  1.  

Sobak Marcin

Podstawowa Wielgolas

I

Wielgolas

Małgorzata Krupa

Wyróżnienie 

  1.  

Barek Jan

Podstawowa nr 28

I

Św. Wincentego

Iwona Żurawska

Wyróżnienie 

  1.  

Zwierzchowski Igor

Podstawowa nr 73

II

Katedra

Paulina Prokop

Wyróżnienie 

  1.  

Saheed Damian

Podstawowa nr 120

I

Królowej Polskich Męczenników

Joanna Jasińska

Wyróżnienie 

  1.  

Bieniek Karolina

Podstawowa Rozalin

II

Jadów

Anna Zbrzeźniak

Wyróżnienie 

  1.  

Gromadowska Oliwia

Podstawowa Jakubów

III

Jakubów

Elżbieta Domańska

Wyróżnienie 

  1.  

Roguski Jan

Podstawowa nr 52

I

Św. Rodziny

Ewa Dudek

Wyróżnienie 

  1.  

Lendzion Kuba

Podstawowa nr 52

I

Św. Rodziny

Ewa Dudek

Wyróżnienie 

  1.  

Zawistowska Maja

Podstawowa nr 2 Ząbki

III

Ząbki – Miłosierdzia

s. Urszula Galek

Wyróżnienie 

  1.  

Krawczyk Amelia

Podstawowa nr 52

I

Św. Rodziny

Ewa Dudek

Wyróżnienie 

  1.  

Fiksa Amelia

Podstawowa nr 2 Karczew

III

Karczew

Ks. Andrzej Wąsowski

Wyróżnienie 

  1.  

Ziółkowska Maja

Podstawowa nr 86

Św. Benedykta

Dorota Ząberg

Wyróżnienie 

  1.  

Mąkolska Oliwia

Podstawowa nr 3 Marki

III

Marki – Pustelnik

Elżbieta Czerwińska

Wyróżnienie 

  1.  

Drozdowski Jan

Podstawowa nr 257

I

Narodzenia NMP

s. Danuta Orzeszek

Wyróżnienie 

  1.  

Smolak Maciej

Podstawowa nr 8 Otwock

II

Wólka Mlądzka

Agnieszka Świstak

Wyróżnienie 

  1.  

Usińska Paulina

Podstawowa Zabraniec

I

Zabraniec

Izabela Malinowska

Wyróżnienie 

  1.  

Buczek Lena

Podstawowa nr 355

III

Matki Pięknej Miłości

Izabela Bochniak

Wyróżnienie 

  1.  

Guzierowicz Julia

Podstawowa nr 355

III

Matki Pięknej Miłości

Beata Karolonek

Wyróżnienie 

  1.  

Stankiewicz Agata

Podstawowa Dębe Małe

III

Latowicz

Małgorzata Wardzyńska-Soćko

Wyróżnienie 

  1.  

Kocoł Adrian

Podstawowa nr 3 Legionowo

III

Legionowo – Jan Kanty

s. Miriam Zdunek

Wyróżnienie 

  1.  

Kowalczyk Piotr

Podstawowa Tłuszcz

I

Tłuszcz – Przemienienia

Marzena Chojnacka Matak

Wyróżnienie 

  1.  

Matak Hiacynta

Podstawowa Tłuszcz

I

Tłuszcz – Przemienienia

Marzena Chojnacka Matak

Wyróżnienie 

  1.  

Górna Gabriela

Podstawowa nr 312

III

Św. Patryka

Urszula Pawlik

Wyróżnienie 

  1.  

Utrata Adrianna

Podstawowa nr 312

III

Św. Patryka

Maria Skrzeczyńska

Wyróżnienie 

  1.  

Jóźwiak Julia

Podstawowa nr 344

III

Św. Jakuba

Katarzyna Wojtanek

Wyróżnienie 

  1.  

Wojciechowska Julia

Podstawowa Dąbrówka

I

Dąbrówka

Barbara Pasoń

Wyróżnienie 

  1.  

Sadlik Antoni

Podstawowa Dąbrówka

I

Dąbrówka

Barbara Pasoń

Wyróżnienie 

  1.  

Pazio Aleksandra

Podstawowa Duczki

III

Duczki

Grażyna Biesiada

Wyróżnienie 

  1.  

Kosiorek Aniela

Podstawowa Specjalna

III

MB Różańcowej

Anna Brzezińska

Wyróżnienie 

  1.  

Byczak Daria

Podstawowa Specjalna

III

MB Różańcowej

Anna Brzezińska

Wyróżnienie 

  1.  

Kamiński Mariusz

Zespół Szkół Specjalnych 

III

Wołomin –MB Częstochowskiej

Urszula Góral

Wyróżnienie 

  1.  

Moczydłowski Kacper

Zespół Szkół Specjalnych 

I

Wołomin –MB Częstochowskiej

Urszula Góral

Wyróżnienie 

  1.  

Przybysz Karolina

Zespół Szkół Specjalnych 

III

Wołomin –MB Częstochowskiej

Urszula Góral

Wyróżnienie 

  1.  

Jezierska Weronika

Zespół Szkół Specjalnych 

III

Wołomin –MB Częstochowskiej

Urszula Góral

Wyróżnienie 

  1.  

Kononiuk Filip

ASQ Wołomin

III 

Wołomin – św. Józefa

Urszula Góral

Wyróżnienie 

  1.  

Jędrzejewski Bruno

ASQ Wołomin

Wołomin – św. Józefa

Urszula Góral

Wyróżnienie 

  1.  

Kowalski Marek

ASQ Wołomin

I

Wołomin – św. Józefa

Urszula Góral

Wyróżnienie 

 

Konkurs IV - VI – 2018 - List do Matki Bożej - Na początku mego listu...

 

LP

Nazwisko i imię

Szkoła

Klasa

Parafia

Nauczyciel

Wynik

  1.  

Szostak Piotr

Podstawowa Glinianka

VI

Glinianka

Marta Wróbleska

1  miejsce

  1.  

Woś Olaf

Zespół Szkolno-Przed. Halinów

 

Halinów

Ks. Cezary Szadujkis

2  miejsce

  1.  

Grytczuk Natalia

Podstawowa Jabłonna

IV

Jabłonna

s. Anna Piętak

3 miejsce

  1.  

Ciupa Jakub

Podstawowa nr 231

VI

Św. Mateusza

Dorota Żuralska

4  miejsce

  1.  

Chorzewska Helena

Podstawowa nr 105

V

Miedzeszyn

Joanna Ślusarek

5  miejsce

  1.  

Lipińska Urszula

Podstawowa nr 28

IV

Św. Wincenty

Iwona Żurawska

6  miejsce

  1.  

Gaca Tymoteusz

Podstawowa nr 215

VI

Najcz. Serca Maryi

Ks. Mariusz Czyżewski

Nagroda Dyrektora 

PKO BP

  1.  

Bobińska Zuzanna

Podstawowa nr 3 Zielonka

IV

Zielonka – św. Jerzy

S. Gabriela Chodzińska

wyróżnienie

  1.  

Czyżewska Alicja

Podstawowa nr 312

IV

Św. Patryka

Ks. Paweł Zieliński

wyróżnienie

  1.  

Bakulińska Julia

Podstawowa nr 112

V

Grodzisk

Anita Wójcik

wyróżnienie

  1.  

Dąbała Wojciech

Podstawowa Malcanów

VI

Wiązowna

Bożena Zawada

wyróżnienie

  1.  

Powała Mateusz

Podstawowa Nieporęt

V

Nieporęt

Anna Szostek

wyróżnienie

  1.  

Kozłowska Klaudia

Podstawowa 257

V

Płudy

Katarzyna Rosadzińska

wyróżnienie

  1.  

Zacharjasz Natalia

Podstawowa Duczki

IV

Duczki

Iwona Sasin

wyróżnienie

  1.  

Staniczewski Krzysztof

Podstawowa Wiązowna

IV

Wiązowna

Joanna Kopańska

wyróżnienie

  1.  

Ciborek Szymon

Podstawowa nr 3 Marki

V

Marki – Pustelnik

Ks. Krzysztof Bodecki

wyróżnienie

  1.  

Jerema Mateusz

Podstawowa nr 258

IV

MB Loretańskiej

Danuta Lenkowska

wyróżnienie

  1.  

Roguska Amelia

Podstawowa Stara Niedziałka

IV

Mińsk M – Narodzenia

Elżbieta Kowalczyk

wyróżnienie

  1.  

Piasecka Aleksandra

Podstawowa Stojadła

IV

Mińsk – Św. Antoni

Anna Kopka

wyróżnienie

  1.  

Kołowski Przemysław

ZSzkolny Cegłów

IV

Cegłów

Barbara Dziugieł

wyróżnienie

  1.  

Gniazdowska Natalia

Podstawowa Grodzisk

IV

Mrozy

Małgorzata Gryz

wyróżnienie

  1.  

Właszczuk Karol

Podstawowa nr 217

VI

Św. Łucji

s. Alicja Grabowska

wyróżnienie

  1.  

Król Alicja

Podstawowa nr 217

IV

Św. Łucji

s. Alicja Grabowska

wyróżnienie

  1.  

Maksimowicz Natan

Podstawowa nr 2 Ząbki

IV

Ząbki – Miłosierdzia

Agnieszka Korpusik

wyróżnienie

  1.  

Wróblewski Karol

Podstawowa nr 114

V

Chrystusa Króla

Katarzyna Tuszyńska

wyróżnienie

  1.  

Gąsior Faustyna

Podstawowa Jakubów

IV

Jakubów

Elżbieta Domańska

wyróżnienie

  1.  

Kowalik Julia

Podstawowa Jakubów

IV

Jakubów

Elżbieta Domańska

wyróżnienie

  1.  

Kaproń Tomasz

Podstawowa nr 86

IV

Św. Benedykta

Dorota Ząberg

wyróżnienie

 

 

Data publikacji: 
07.05.2018