Konkurs diecezjalny dla szkół podstawowych klasy I-VI - Lista zwycięzców

Konkurs diecezjalny dla szkół podstawowych - ogłoszenie listy zwycięzców

Z radością informujemy o wynikach konkursu diecezjalnego dla dzieci szkół podstawowych - Osoby nagrodzone oraz wyróżnione zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród dnia 17 maja 2019 roku (piątek) do auli kurialnej przy ulicy Floriańskiej 3 na godz. 11.00. Po wręczeniu nagród rzeczowych oraz dyplomów uczestnicy, w ramach niespodzianki zaplanowane jest zwiedzanie Firmy Lotte Wedel Sp. z o.o., ul. Zamoyskiego 28/30, 03-801 Warszawa. (dojazd na własną rękę). W związku z tym do dnia 14 maja godzina 13.00 (termin jest nieprzekraczalny, kto do tego czasu nie zdeklaruje swojego wyjścia do Wedla nie będzie mógł wziąć udziału w wycieczce) bardzo prosimy o mailowe imienne potwierdzenie obecności zwycięzców oraz opiekuna(ów) na adres email: wnkpraga@interia.pl lub sms na 606301359

Proszę podać następujące dane:

Chcemy skorzystać z wejścia do Wedla: Tak/Nie

Imię i nazwisko osoby nagrodzonej:

Imię i nazwisko opiekuna: (w nawiasie zaznaczyć, czy to jest nauczyciel, czy rodzic)

Ze względów organizacyjnych osoby, które nie będą mogły skorzystać z możliwości pójścia do Wedla proszone są o zaznaczenie tego w wiadomości mailowej.

Uczestnicy wyjścia muszą zapoznać się z zasadami obowiązującymi podczas zwiedzania Firmy WEDEL. Zasady umieszczone w załączniku.

 

WYNIKI KONKURSU DIECEZJALNEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

MOJA MAŁA OJCZYZNA – konkurs plastyczny – klasy I – III

LP

Nazwisko i imię

Szkoła

Klasa

Parafia

Nauczyciel

 

  1.  

Krzyżowski Antoni

Nr 141

III

Nawrócenia św. Pawła

s. Stefania Maksymów

I miejsce

PKO BP

  1.  

Zadrożny Filip

Tłuszcz

III

Tłuszcz-Przemienienia

Ks. Mariusz Morka

II

  1.  

Kacprzak Róża

SP 298

I

Św. Włodzimierza

Urszula Smyczyńska

III

  1.  

Daszewska Aleksandra

Nr 52

II

Św. Wincentego

Ewa Dudek

IV

  1.  

Kaliński Wojciech

Nr 50

II

Katedra

s. Elżbieta Koper

V

  1.  

Oleksiak Adam

Zabrodzie

II

Niegów

Ewa Rosa

VI

  1.  

Witkowska Wiktoria

Nr 344

I

Św. Jakuba

Katarzyna Wojtanek

VI

  1.  

Pawłowski Maciej

Dąbrówka

II

Dąbrówka

Barbara Pasoń

Nagroda Biskupa

  1.  

Łuczak Laura

SP 3 - Zielonka

II

Św. Jerzego

s. Gabriela Chodzińska

Wyróżnienie

  1.  

Młodożeniec Lena

Nr 114

II

Chrystusa Króla

Grażyna Błach

Wyróżnienie

  1.  

Szczepaniak Oliwer

Nr 355

I

Matki Pięknej Miłości

Justyna Żukowska

Wyróżnienie

  1.  

Mal-Khiyami Karina

Nr 120

II

Królowej Męczenników

s. Natasza Bukowska

Wyróżnienie

  1.  

Sielwat Zuzanna

SP 298

II

Św. Włodzimierza

Urszula Smyczyńska

Wyróżnienie

  1.  

Pełka Nikodem

Cegłów

I

Cegłów

Jadwiga Juszkiewicz

Wyróżnienie

  1.  

Marszałek Jakub

Otwock Wielki

III

Otwock Wielki

Bożena Chabrowska

Wyróżnienie

  1.  

Wiak Karolina

Mistów

III

Mistów

Małgorzata Kowalczyk

Wyróżnienie

  1.  

Stępień Małgorzata

Nr 2 Kobyłka

I

Kobyłka- Matki Teresy

Ewelina Lebuda

Wyróżnienie

  1.  

Aleksandruk Marta

Nr 141

III

Nawrócenia św. Pawła

s. Stefania Maksymów

Wyróżnienie

  1.  

Krakowiak Marcela

SP 375

I

Jana i Pawła

Agata Wawryka-Sabak

Wyróżnienie

  1.  

Tomasik Jakub

Nr 4 – MM

II

MM – Narodzenia

s. Joanna Kucharek

Wyróżnienie

  1.  

Marciniak Marta

SP 140

II

Radość – MB Anielskiej

s. Joanna Korzeniewska

Wyróżnienie

  1.  

Górecka Oliwia

Ostrówek

II

Ostrówek

Stanisława Frąckiewicz

Wyróżnienie

  1.  

Chmielewski Igor

Nr 354

III

Bazylika

Maria Cimochowska

Wyróżnienie

  1.  

Kowalczyk Emilia

Jakubów

III

Mistów

Małgorzata Kowalczyk

Wyróżnienie

  1.  

Dymińska Julia

Nr 2 Ząbki

II

Ząbki-Miłosierdzia

s. Urszula Galek

Wyróżnienie

  1.  

Kowalczyk Piotr

Nr 60

I

Boże Ciało

Joanna Gąska

Wyróżnienie

  1.  

Abramowska Kornelia

Kałuszyn

II

Kałuszyn

Krystyna Sęktas

Wyróżnienie

  1.  

Królikowska Lilianna

Nr 312

II

Św. Patryka

Michalina Kosiorek

Wyróżnienie

  1.  

Niemirka Jakub

Mrozy

II

Mrozy

Małgorzata Gryz

Wyróżnienie

  1.  

Niziołek Aleksandra

SP 6 – Otwock

II

Otwock – Kresy

s. Marta Piaskowska

Wyróżnienie

  1.  

Matus Maksymilian

SP 31

I

Kobiałka

Elżbieta Nałęcz

Wyróżnienie

  1.  

Olkowska Anna

Nr 189

 

MB Zwycięskiej

s. Marlena Korman

Wyróżnienie

  1.  

Samociuk Lena

Siennica

I

Siennica

Agnieszka Suska

Wyróżnienie

  1.  

Rozbicki Wojciech

Ostrówek

II

Ostrówek

Stanisława Frąckiewicz

Wyróżnienie

  1.  

Ziółkowski Dawid

Zabrodzie

III

Niegów

Ewa Rosa

Wyróżnienie

  1.  

Kubuj Amelia

Stryjki

I

Franciszków

Anna Jańczyk

Wyróżnienie

  1.  

Lachowska Paula

PS nr 62

I

Św. Włodzimierza

Katarzyna Welner

Wyróżnienie

  1.  

Jędrasik Aleksandra

Tłuszcz

I

Tłuszcz-Przemienienia

Marzena Chojnacka-Matak

Wyróżnienie

  1.  

Stankiewicz Aleksandra

Wielgolas – Dębe M

I

Latowicz

Grażyna Płatek

Wyróżnienie

  1.  

Goławska Luiza

Mrozy

II

Mrozy

Małgorzata Gryz

Wyróżnienie

  1.  

Stankiewicz Ula

Poświętne

II

Poświętne

Beata Twarowska

Wyróżnienie

  1.  

Taciak Julia

Mrozy

Ii

Mrozy

Małgorzata Gryz

Wyróżnienie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MOJA MAŁA OJCZYZNA – konkurs plastyczny – klasy IV – VI

LP

Nazwisko i imię

Szkoła

Klasa

Parafia

Nauczyciel

 

  1.  

Łodyga Kacper

Latowicz

IV

Latowicz

M. Wardzyńska-Soćko

I miejsce

  1.  

Kujawska Paulina

Jakubów

IV

Jakubów

Elżbieta Domańska

II

  1.  

Ewiak Aleksandra

Nr 3 – Wołomin

IV

Św. Józefa

Monika Słowik

III

  1.  

Krajewska Pola

SP 31

VI

Kobiałka

Agnieszka Murach

IV

  1.  

Stankiewicz Agata

Wielgolas – Dębe M

IV

Latowicz

Grażyna Płatek

V

  1.  

Torłowska Oliwia

Nr 2 Ząbki

IV

Ząbki-Miłosierdzia

s. Urszula Galek

VI

  1.  

Chmielewski Michał

Nr 354

IV

Bazylika

Maria Cimochowska

PKO BP

  1.  

Gadomska Dominika

Glinianka

V

Glinianka

Marta Wróblewska

Nagroda Biskupa

  1.  

Głuch Krystyna

Nr 3 – Wołomin

VI

Św. Józefa

Monika Słowik

Wyróżnienie

  1.  

Rydlewska Maria

Nr 258

IV

MB Loretańskiej

Katarzyna Kołun

Wyróżnienie

  1.  

Prusak Martyna

Postoliska

IV

Postoliska

Adam Gontarek

Wyróżnienie

  1.  

Leszczyńska Blanka

Kałuszyn

V

Kałuszyn

Ewa Paruzal

Wyróżnienie

  1.  

Wojtowicz Lena

Nr 120

IV

Królowej Męczenników

Jasińska Joanna

Wyróżnienie

  1.  

Kucharska Natalia

Poświętne

IV

Poświętne

Beata Twarowska

Wyróżnienie

  1.  

Piekalska Wiktoria

Nr 258

VI

MB Loretańskiej

Danuta Lenkowska

Wyróżnienie

  1.  

Matejak Oliwia

Nr 1 Sulejówek

VI

Sulejówek – MKościoła

Barbara Niewiarowska

Wyróżnienie

  1.  

Buczek Lena

Nr 355

IV

Matki Pięknej Miłości

Justyna Żukowska

Wyróżnienie

  1.  

Gadomska Natalia

Chobot

IV

Halinów

Magdalena Bieńkowska

Wyróżnienie

  1.  

Ładno Maria

SP 6 – Otwock

VI

Otwock – Kresy

s. Marta Piaskowska

Wyróżnienie

  1.  

Spychaj Aleksander

SP 2 – Zielonka

IV

MB Cz

s. Dominika Mendera

Wyróżnienie

  1.  

Kocoł Krystian

SP 3 – Legionowo

VI

Św. Jana Kantego

Ks. Samuel Szociński

Wyróżnienie

  1.  

Szczęsny Mateusz

Turze

V

Poświętne

Mateusz Ulejczyk

Wyróżnienie

  1.  

Górski Szymon

Turze

VI

Poświętne

Mateusz Ulejczyk

Wyróżnienie

  1.  

Rychta Daria

Poświętne

V

Poświętne

Beata Twarowska

Wyróżnienie

  1.  

Batnicka Zuzanna

Mistów

V

Jakubów

Małgorzata Kowalczyk

Wyróżnienie

  1.  

Kocoł Adrian

SP 3 – Legionowo

IV

Św. Jana Kantego

Wioletta Jagnieża

Wyróżnienie

  1.  

Raszplewicz Antonina

Nr 2 Ząbki

IV

Ząbki-Miłosierdzia

s. Urszula Galek

Wyróżnienie

  1.  

Murach Lena

SP 31

IV

Kobiałka

Dorota Knych

Wyróżnienie

  1.  

Zadrożna Oliwia

Tłuszcz

V

Tłuszcz-Przemienienia

Ks. Paweł Cudny

Wyróżnienie

  1.  

Żelazowski Szymon

Postoliska

V

Postoliska

Dorota Szydłowska

Wyróżnienie

  1.  

Bielecki Adam

Nr 114

IV

Chrystusa Króla

Ks. Krzysztof Bodecki

Wyróżnienie

  1.  

Bielecki Wiktor

Kamiński Mariusz

Wojtas Mateusz

ZSSpecjalnych Wołomin

IV

Wołomin – MBCz

Urszula Góral

Wyróżnienie

  1.  

Chmielewska Oliwia

Mrozy

V

Mrozy

Małgorzata Gryz

Wyróżnienie

  1.  

Powała Mateusz

Nieporęt

V

Nieporęt

Anna Szostek

Wyróżnienie

  1.  

Michalik Jagoda

Siennica

IV

Wielgolas

Agnieszka Suska

Wyróżnienie

  1.  

Stryjewska Malwina

SP 6 – Otwock

IV

Otwock – Kresy

s. Ines Panasko

Wyróżnienie

  1.  

Rosa Wiktoria

Cegłów

IV

Cegłów

Jadwiga Juszkiewicz

Wyróżnienie

  1.  

Michalska Roksana

Okuniew

V

Okuniew

s. Beata Karwowska

Wyróżnienie

  1.  

Taciak Julia

Mrozy

II

Mrozy

Małgorzata Gryz

Wyróżnienie

  1.  

Rastawicka Natalia

Jakubów

IV

Jakubów

Elżbieta Domańska

Nagroda dyrektora WNK

  1.  

Maksymiliana Rosy

Stryjki

V

Tłuszcz – Przemienia

Anna Jańczyk

Wyróżnienie

  1.  

Bukat Fabian

SP 6 – Otwock

II

Otwock – Kresy

s. Marta Piaskowska

Wyróżnienie

 

 

Data publikacji: 
10.05.2019