„1/185 - tajemnicze znaki Boga w mojej parafii” - ogłoszenie listy zwycięzców

Z radością informujemy o wynikach konkursu diecezjalnego dla dzieci szkół podstawowych - „1/185 - tajemnicze znaki Boga w mojej parafii”. Osoby nagrodzone oraz wyróżnione zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród dnia 12 maja 2017 roku (piątek) do auli kurialnej przy ulicy Floriańskiej 3 na godz. 11.00. Po wręczeniu nagród rzeczowych oraz dyplomów uczestnicy, w ramach niespodzianki są zaproszeni na film „Dzieciak rządzi” (2D, dubbing) do kina Praha . Na film razem z dziećmi są zaproszeni również ich opiekunowie. W związku z tym do dnia 8 maja bardzo prosimy o mailowe imienne potwierdzenie obecności zwycięzców oraz opiekuna(ów) na adres email: wnkpraga@interia.pl. Proszę podać kto? i z kim? będzie po odbiór nagrody.

Ze względów organizacyjnych osoby, które nie będą mogły skorzystać z możliwości pójścia do kina proszone są o zaznaczenie tego w wiadomości mailowej.

 

 

WYNIKI KONKURSU DIECEZJALNEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Konkurs I – III - 2017

1/185 – Tajemnicze znaki Boga w mojej parafii

Nazwisko i imię

Szkoła

Klasa

Nauczyciel

Nagroda

Przywóski Dawid

SP 258

III a

Małgorzata Żaboklicka

I miejsce

Ładoga Kacper

SP – Latowicz

II a

Małgorzata Wardzyńska-Soćko

II miejsce

Grynhagel Aleksandra

SP nr 6 – Otwock

II c

s. Ines Panasko

III miejsce

Skorupka Karolina

ZS Ostrówek

II b

Stanisława Frąckiewicz

IV miejsce

Mościcki Bartłomiej

SP – Tłuszcz

II a

Lidia Opłotna

V miejsce

Kocoł Adrian

SP nr 3 Legionowo

II b

Violetta Jagnieża

VI miejsce

Purwin Jakub

SP nr 189

II a

s. Elżbieta Koper

wyróżnienie

Augustyniak Julia

ZSP – Zabrodzie

III a

s. Noemi Frach

wyróżnienie

Pietrucha Julia

SP Nieporęt

III a

Anna Szostek

wyróżnienie

Kot Justyna

Z Szkół Katolickich Ząbki

IIIa

s. Ewelina Kotwica

wyróżnienie

Powała Mateusz

SP Nieporęt

III a

Anna Szostek

wyróżnienie

Żmudzin Dorota

SP – Mrozy

III

Małgorzata Gryz

wyróżnienie

Patoleta Radosław

SP – Huta Mińska

I

Irena Nowak

wyróżnienie

Wiśniewska Daria

SP nr 312

II ł

Maria Skrzeczyńska

wyróżnienie

Zawadzka Zuzanna

SP – Grodzisk

III

Małgorzata Gryz

wyróżnienie

Romanowski Jan

SP 120

II f

s. Natasza Bukowska

wyróżnienie

Wójcik Feliks

ZS nr 112

II b

Maria Cimochowska

wyróżnienie

Fijołek Igor

SP – Latowicz

II a

Małgorzata Wardzyńska-Soćko

wyróżnienie

Gołębiewski Kacper

Wrona Darisz

ZSSpec – Wołomin

 

Urszula Góral

wyróżnienie

Mazurkiewicz Maciej

SPSpecj. Nr 99

III d

Anna Brzezińska

wyróżnienie

Ankiersztejn Zofia

ZS nr 45

I

Jolanta Pietrzak

wyróżnienie

Bielińska Zofia

SP nr 3 – Sulejówek

II f

Krzysztof Gabriel

wyróżnienie

Janus Natalia

SP 141

III a

s. Stefania Maksymów

wyróżnienie

Nykiel Ignacy

SP nr 6 – Otwock

II a

s. Ines Panasko

wyróżnienie

Żebrowski Przemysław

SP nr 6 – Otwock

 

s. Ines Panasko

wyróżnienie

Szubierajska Aleksandra

SP – Nadma

II b

Izabela Paciorek

wyróżnienie

Truszkowska Łucja

Z Szkół Katolickich Ząbki

III c

s. Ewelina Kotwica

wyróżnienie

Faliński Wincent

SP 2 – Mińsk Maz.

III a

Anna Wycisłowska

wyróżnienie

Gołąb Natalia

SP Rudzienko

I

Agnieszka Bielska

wyróżnienie

Barcikowska Pola

SP 120

II e

s. Natasza Bukowska

wyróżnienie

Laskowska Maja

ZSP – Zabrodzie

I a

Paweł Getka

wyróżnienie

Przybylski Maciej

SP nr 356

II i

Renata Malesa

wyróżnienie

Konstanty Aniela

Świńczak Jakub

ZSSpec – Wołomin

 

Urszula Góral

wyróżnienie

Rosa Wiktor

 ZSSpec – Wołomin

 

Urszula Góral

wyróżnienie

Surdyk Alicja

SP – Nadma

III b

Izabela Paciorek

wyróżnienie

Walecki Krystian

SP – Grodzisk

III

Małgorzata Gryz

wyróżnienie

Powałka Faustyna

SP nr 275

II f

Jolanta Dominiak

wyróżnienie

Tarasiuk Szymon

SPSpecj. Nr 99

III d

Anna Brzezińska

wyróżnienie

Impert Gabriela

SPSpecj. Nr 99

III d

Anna Brzezińska

wyróżnienie

Stryjewska Malwina

SP nr 6 – Otwock

II f

s. Agnieszka Panasko

wyróżnienie

 

Konkurs IV - VI - 2017

1/185 – Tajemnicze znaki Boga w mojej parafii

 

Nazwisko i imię

Szkoła

Klasa

Nauczyciel

Nagroda

Mech Karol

SP nr 2 - Ząbki

IV a

s. Urszula Galek

I miejsce

Lassota Bartosz

SP 215

V c

Ks. Mariusz Czyżewski

I miejsce

Redziński Karol

SP 6 – Otwock

VI

Ks. Krzysztof Węglarz

II miejsce

Świerkowska Martyna

SP 215

VI a

Ks. Mariusz Czyżewski

II miejsce

Radziszewska Julia

SP nr 3 – Kobyłka

V a

Iwona Sasin

III miejsce

Wojtas Kosma

SP nr 257

IV

Katarzyna Rosadzińska

III miejsce

Demianiuk Maciej

SP nr 2 – Ząbki

IV F

Katarzyna Węgrzynek

III miejsce

Żelazowska Justyna

SP nr 2 – Ząbki

IV F

Katarzyna Węgrzynek

wyróżnienie

Piekarniak Piotr

SP 215

VI d

Ks. Mariusz Czyżewski

wyróżnienie

Dziewulski Wojciech

SP – Glinianka

V b

Teresa Rafał

wyróżnienie

Mróz Anna

Szczapiński Mikołaj

SP nr 112

IV g

Piotr Zych

wyróżnienie

Antoszkiewicz Julia

SP nr 275

IV b

Jolanta Dominiak

wyróżnienie

Paciorek Szymon

SP – Nadma

VI

Izabela Paciorek

wyróżnienie

Grynhagel Dawid

SP 6 – Otwock

IV a

s. Marta Piaskowska

wyróżnienie

Spiess Oskar

SP nr 2 – Karczew

V a

Monika Kryniewicz

wyróżnienie

Jędrysiak Klaudia

Sp – Nowe Ręczaje

VI

Teresa Lipska

wyróżnienie

Szymborski Karol

SP nr 257

IV a

Katarzyna Rosadzińska

wyróżnienie

Klimczak Bartosz

SP nr 3 – Wołomin

V a

Monika Słowik

wyróżnienie

Jungowska Barbara

SSP nr 2 w Warszawie

 

 

wyróżnienie

Laskowski Jakub

ZS nr 43

V a

Izabela Długosz

wyróżnienie

Pietrzak Tobiasz

ZS nr 43

IV e

Izabela Długosz

wyróżnienie

Bąk Maksymilian

SP nr 3 – Wołomin

V a

Monika Słowik

wyróżnienie

Litwińczuk Bartłomiej

ZS Przedszkolny – Halinów

VI a

Małgorzata Cudny

wyróżnienie

Małecka Aleksandra

SP nr 2 – Mińsk Maz.

V a

Iwona Kuca

wyróżnienie

Wojtaczka Kacper

SP nr 2 – Mińsk Maz.

IV c

Anna Wycisłowska

wyróżnienie

 

Data publikacji: 
28.04.2017